VŠETCI MÁME ZELENÚ

V sobotu 21. júla ožilo krásne prostredie prievidzského Lesoparku hudbou, divadlom a zábavou. Amfiteáter hostilo podujatie VŠETCI MÁME ZELENÚ, ktoré pre verejnosť zorganizovala SAD Prievidza ako pripomenutie si myšlienky ochrany životného prostredia a znižovania ekologickej stopy spoločným cestovaním. Hlavným prvkom podujatia bolo informovanie verejnosti, že aj SAD Prievidza prispieva k ochrane životného prostredia využívaním autobusov značky Citelis. Tieto autobusy jazdia na CNG pohon, čo je stlačený zemný plyn.

 

 

Program podujatia bol skutočne bohatý.
Srdcová Dáma pripravila pre deti Rozprávkou o Červenej Čiapočke, ktorá previedla deti čarovným lesom, kde stretli rôzne zvieratká. Úlohou detí bolo splniť zadané úlohy, aby sa mohli presunúť na ďalšie stanovisko. Rozprávku ukončila dobrosrdečná babička, ktorá deťom rozdala koláčiky, aby nabrali silu na ďalšie hry. Tie sa uskutočnili priamo na javisku amfiteátra. Nálada bola vynikajúca, veľa deti sa zapojilo do hier, kde mohli vyhrať rôzne ceny a každý odvážlivec dostal aj balíček sladkostí. Najväčší úspech zožala hra „Zelená“. Deti mali zakričať slovo Zelenáááá čo najdlhšie, pričom ich časy stopovali skúsení moderátori – Mário Šmýkal a Peter Zavadil. Aj dospelým sa táto hra páčila, nakoľko aj oni si skúšali v hľadisku kapacitu svojich pľúc.
Detský program spestril aj Skákací autobus SKÚS BUS a vyvrcholil tombolou.

 

 

Dospelí sa zabavili na koncertoch skvelých slovenských hudobníkov, ktoré odštartovala Anička Bartová so svojim krásnym zamatovým hlasom. Anička zvŕšila svoj koncert losovaním prvého kola tomboly, kde potešila mnohých výhercov.

 

 

Po nej nasledovalo tanečno-poetické predstavenie tanečnej skupiny Srdcová dáma, ktoré apelovalo na rozvinutie vnútorného pohľadu a citu na život. V Srdcovej dáme pôsobí veľa vyzretých žien a mamičiek, čo bolo krásnou inšpiráciou pre celé publikum venovať sa sebe v akomkoľvek veku. Srdcová dáma sa zhostila druhého kola tomboly, kde hlavnou cenou bol jedno-dňový vianočný zájazd od spoločnosti PEGAS TOUR do Viedne alebo Budapešti.

Koncert košickej kapely BuranoWski rozvírilo opäť hudobnú scénu domácimi aj zahraničnými skladbami. Nechýbala ani rocková hudba, o ktorú sa postarala prievidzská kapela Wotepity.

 

 

Spoločnosť SAD Prievidza by týmto sa chcela poďakovať všetkým návštevníkom, ktorí prijali pozvanie na toto podujatie a strávili krásny deň spolu s SAD Prievidza v Amfiteátri Lesopark. Vďaka patrí aj umelcom, ktorí zdieľali svoj talent a kus svojho srdca a taktiež partnerom podujatia – spoločnosti Brose, Hotelu pod Zámkom, Hanko Foto, PEGAS TOUR, PPC, SterCentury Cinema, Zoovet, Korzo Prievidza Shopping Centrum, Tempo, MTP, Pardon Bánovské Noviny, EuroAWK, RTV Prieividza, 3D kino Partizánske, Tajms Cinema, Zelený Bycikel a Raiffeisen.Naspäť na Blog