Usmiate tváre cestujúcich dnes rozžiarili mesto Prievidza, 6.12.2019

6.12.2019, Prievidza

Nikto z cestujúcich nečakal, že by ich do práce, či školy, dnes mohol odviesť netradičný šofér – Mikuláš. Bolo to pre všetkých milé prekvapenie. Hral vianočné piesne a rozdával nastupujúcim cukríky. Vyčaril úsmev na tvári všetkým cestujúcim, ktorí sa tešili tomuto nečakanému zážitku. Pri odchode z každej zastávky zazvonil zvončekom…

SAD Prievidza v rámci oslavy sviatku svätého Mikuláša pripravila pre cestujúcich nevšedné prekvapenie. Jedného zo svojich šoférov, Jozefa Fábryho, obliekla do kostýmu Mikuláša, aby spríjemnil ranné cestovanie všetkým cestujúcim. Najskôr odviezol deti do školy autobusom z Veľkej Lehôtky a následne jazdil autobusom na linke číslo 40.

Deti boli prekvapené. Boli zvyknuté, že som po minulé roky nosil iba čiapku, ale toto nečakali. Bolo evidentne vidieť, že ich to potešilo, vytiahli si mobily a fotili sa so mnou,“ povedal vodič.

Je to krásne prekvapenie, ja som sa s takým niečím ešte nestretol a to už mám nejaký rok za sebou. Je to milé, nenachádzam slov. Je to krásne a veľké potešenie,“ komentoval jazdu s Mikulášom cestujúci Ondrej.

Podľa reakcií samotných cestujúcich, a aj odozvy na sociálnych sieťach, sa ľudom táto iniciatíva oživenia cestovania zo strany SAD Prievidza veľmi páčila a cestovanie s Mikulášom im urobilo veľkú radosť.

Aj Mikuláš dostáva darčeky. Úsmev od ľudí, to je najväčší dar,“ dodal vodič autobusu Jozef Fábry.

Video z jazdy nájdete na: https://www.teraz.sk/regiony/top-cestujucich-v-mestskej-hromadnej-d/434290-clanok.html  Naspäť na Blog