Spoločnosti SAD Prievidza a Brose v spoločnej kampani na podporu cestovania

Spoločnosť SAD Prievidza v spolupráci so spoločnosťou Brose vytvorili spoločnú kampaň na podporu cestovania autobusovou dopravou v  širokom okolí s názvom „Cestuj a vyhraj!“ Cenu do súťaže, a síce zájazd do Benátok alebo Toskánska pre 2 osoby, daroval dlhoročný parter SAD Prievidza PEGAS TOUR, ktorý využíva autobusy na zájazdovú dopravu. Projekt taktiež podporil Trenčiansky samosprávny kraj.

Súťaže sa mohli zúčastniť zamestnanci spoločnosti Brose – všetci tí, ktorí už cestujú do práce autobusmi, ale aj tí, ktorí touto cestou mohli získať novú dopravnú kartu a vyskúšať si cestovanie autobusom.

„Som veľmi rád, že máme možnosti rozvíjať spoluprácu so spoločnosťou SAD Prievidza, nielen, čo sa týka obchodných vzťahov, ale aj podpory cestovania a celkovo tým prispievať ochrane životného prostredia a znižovania emisií. Týmto krokom sa nám navyše podarilo spraviť zaujímavú kampaň priamo pre našich zamestnancov, ktorým sme ponúkli niečo „navyše“ ako vďaku za lojalitu voči našej spoločnosti“ povedal pán Axel Mallener, generálny riaditeľ spoločnosti Brose.

Podľa slov generálneho riaditeľa SAD Prievidza pána Michala Danka: „Naša spoločnosť v tomto roku vyvíja iniciatívu smerom k našim zákazníkom v rámci komunikácie a zaujímavých projektov na podporu cestovania. Spoločnosť Brose je jednou zo spoločností, ktorá podporuje naše vízie a doteraz s nami spolupracovala už vo viacerých projektoch.“

Výhercom zájazdu sa stal pán Maroš Ďurček: „Autobusom cestujem do práce pravidelne, preto som sa potešil, že sa môžem zapojiť do tejto súťaže. Výhra ma veľmi teší, je to krásne spríjemnenie pracovného dňa.“ Cenu od PEGAS TOUR za spoločnosť SAD Prievidza odovzdal pán Michal Danko.Naspäť na Blog