16.9.2020 – Európsky týždeň mobility odštartuje kontrola cestovných lístkov

Do tretice všetko dobré!

SAD Prievidza v spolupráci s Trenčianskym samosprávnym krajom už po tretí rok pripravila zaujímavé „osvieženie“ pre cestujúcich verejnou hromadnou dopravou. Európsky týždeň mobility odštartuje kontrola cestovných lístkov. Úlohy „revízora“ sa zhostí už tradične slovenský herec a komik Lukáš Latinák, ktorý nikoho nenechá bez úsmevu na tvári.

„So spoločnosťou SAD Prievidza spolupracujem na tomto projekte už tretí rok, no tento rok je o niečo viac špeciálny,“ vyjadril sa herec, „podarilo sa nám natočiť úvodné video, ako sa zo mňa stane „revízor“. Každý občas zmení svoju profesiu. Prečo som sa tak rozhodol ja, sa dozviete v novom videu,“ prezradil herec.

Európsky týždeň mobility (ETM) sa koná každý rok od 16. do 22. septembra s cieľom vyzvať obyvateľov daných regiónov, aby využívali autobusovú dopravu, ktorá je viac ekologická pre životné prostredie.

SAD Prievidza verí, že aj touto kampaňou sa cestovanie verejnou hromadnou dopravou dostane viac do povedomia obyvateľov regiónu a začnú častejšie využívať prostriedky hromadnej dopravy.

Video si môžete pozrieť na:

https://www.youtube.com/watch?v=RNSLVHiwvokNaspäť na Blog