Cestujúci SAD Prievidza si zaspievajú s Barborou Piešovou

SAD Prievidza, prevádzkovateľ verejnej hromadnej dopravy, odštartoval na začiatku školských prázdnin zaujímavú súťaž- „Buď speváckou hviezdou, kým čakáš na zastávke autobusu.“ Stačí, ak si cestujúci spríjemní čakanie na autobus a na zastávke si zaspieva  svoju obľúbenú pesničku, či šláger z „mládí“. Týmto to však nekončí. Video nahrávku treba zdieľať na facebookovej stránke SAD Prievidza pod príspevkom „SPIEVAM S BARBOROU“. O výsledkoch súťaže rozhoduje verejnosť a to hlasovaním – interpret videa s najviac lajkami si zaspieva po skončení súťaže priamo s talentovanou speváčkou Barborou Piešovou.

„Je to zaujímavý projekt, do ktorého som sa rozhodla zapojiť,“ povedala speváčka. „Pochádzam z okresu Prievidza, a nečakala som, že ma práve SAD Prievidza osloví a to navyše s takýmto projektom. Páči sa mi nápad, že sa SAD Prievidza rozhodla rozospievať verejnosť, a to na autobusových zastávkach. Je leto, sú prázdniny, takže mladí ľudia majú priestor byť tvoriví a hlavne sa pri tom zabaviť,“ dodala Barbora.

Do facebookovej súťaže, ktorá trvá do 31.8.2020 sa môže zapojiť ktokoľvek, kto v sebe objaví spevácku hviezdu, vek nerozhoduje.

„Teší nás, že sa v našom regióne rodia talenty, medzi ktoré nepochybne patrí aj Barbora Piešová, čím jej srdečne, v mene celej spoločnosti, gratulujem,“ povedal Michal Danko, generálny riaditeľ SAD Prievidza. „Podpora talentov mladých ľudí je veľmi dôležitá, a pretože Barbora reprezentovala v populárnej speváckej súťaži nie len seba, ale i náš kraj, rozhodli sme sa jej venovať dopravnú kartu v hodnote 500 Eur. Nech sa jej na novej ceste životom darí,“ dodal.Naspäť na Blog