Vyhľadávanie spojenia

MÔJ BUS

Nová služba je určená najmä pre používateľov mobilných telefónov a poskytuje informácie o aktuálnej polohe autobusov, dodržiavaní cestovného poriadku, či prípadnom meškaní autobusu.Cestujúci sa taktiež dozvie, kde sú najbližšie zastávky v jeho okolí (na mape), aktuálnych odchodoch spojov zo zastávok s uvedením skutočného času príchodu alebo odchodu autobusu.

UBIAN

Slúži na vyhľadávanie cestovných poriadkov v MHD. Optimálne cestovanie odporučí aj na základe meškania vozidiel. Čaro tejto aplikácie však spočíva v tom, že pozná aktuálnu polohu jednotlivých vozidiel MHD a to v reálnom čase. Vďaka tomu dokáže upraviť optimálnu trasu a odporučiť napr. prestup na inej zastávke, ak autobus mešká a aplikácia vyhodnotí, že naň stihnete prestúpiť.

VYHĽADANIE SPOJENIA

Slúži na vyhľadávanie cestovných poriadkov pre prímestskú dopravu. Je možné si navoliť typ dopravného prostriedku preferovaného na cestovanie – autobus alebo vlak. Vo funkciách výberu je ďalej možné nastaviť deň a čas odchodu/príchodu, takisto či sa jedná o priame spojenie respektíve dopravy s prestupom.